Symulacje HR – blog doradcy

Licencjonowane gry i narzędzia z zarządzania

Kolejna zabawa na szkolenia i wyjazdy – kurs trenerski

Informujemy Państwa, iż w naszym szerokim portfolio symulacji dla sektora MŚP, organizacji niedochodowych i sektora publicznego od ostatniego roku udostępniliśmy grę biznesową: Absurdalne zawody w nietypowym wariancie zabawy w Warsztaty taneczne (Wstępna nazwa symulacji jest do korekty – ale wyraża charakter tej sesji.)
Proponowaną symulację stosujemy na treningach z innowacyjnego myślenia, z organizacji czasu pracy oraz na wyjazdach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia coachingowe. Pierwotne jej zastosowanie to Szkolenia w Szkole Trenerów.

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Problematyka symulacji: efektywność indywidualna i zespołowa
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Grecja
Czas prowadzenia kompletnego modułu: dwa dni
Liczba uczestników: co najmniej 6, do 16.
Niezbędny sprzęt: namiot 2 osobowy – sztuk dziewięć, wieszak dwuhakowy – sztuk siedem, zszywacze- sztuk siedem, trochę lizaków, paczka grafitowych długopisów, wieszak okrągły

REFERENCJE
CENTRUM EDUKACJI I INNOWACJI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, M-Studio Usługi Kosmetyczne Monika Jarich, Ferrpol Bracia Matuszewscy sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych „TURDROG” Zygmunt Kucharski, Robert Kowalski i Karol Kowalski „Stolarstwo” Spółka Jawna, Spółdzielnia Pracy Elektroniki i Informatyki „ETA”, Zakład Budowy Sieci i Przyłączy Wodno- Kanalizacyjnych „Firma Gruszeczka” Kazimierz Gruszeczka, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach, mejd Sp. z o.o., Muzeum Kresów w Lubaczowie, Fundacja „Epicentrum”, Klub Kolarstwa Górskiego „GRAVITY”, PolskieAkademickie Stowarzyszenie Folklorystyczne , Stowarzyszenie „Przyjaciel – Dzieciom i Młodzieży”, Stowarzyszenie Domów Opieki i Pensjonatów dla Seniorów, Stowarzyszenie Pierwsza Warszawska Agenda 21 , Stowarzyszenie Troski o Dziecko „Chata”, Warszawskie Towarzystwo Ringo, Zespół Regionalny Koalicji Na Rzecz Zdrowia Psychicznego
Symulacja była także realizowana na studiach doktoranckich „Języki rzadziej nauczane”

DODATKOWA WIEDZA:
Wykładowcom zainteresowanym tym narzędziem polecamy lektury:

 • Ekonomia kryzysu-Stephen Mihm, Roubini Nouriel
 • Scrum. O zwinnym zarządzaniu projektami-Mariusz Chrapko
 • Marketing Satysfakcja Klienta I Rozwój Przedsiębiorstwa-Henryk Mruk
 • Carpe diem – czyli jak osiągnąć nadzwyczajny sukces w zwyczajnym świecie-Danny Cox, John Hoover
 • Biurowa rewolucja czyli sztuka organizowania efektywnych zebrań-Al Pittampalli
 • Sprzedaż i charakter-Iwona Majewska-Opiełka
 • Zbiór gier rozwijających zdolności interpersonalne-Colleen A. Rickenbacher, Edward E. Scannell

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Nowe Skalmierzyce, ośrodek COS, ulica Siemiradzkiego 47
  Cena treningu: 3000 zł brutto. Proponujemy opcję wniesienia opłaty ratalnie – jedenaście wpłat.
  W cenie warsztatu zawarty jest catering. Przystawka: Pieczarki panierowane. Zupa: bulion z żółtkiem. Drugie danie: Filet z miruny grillowany lub gotowany podany z puree koperkowym w duecie duszonego szpinaku w śmietanie. Deser: Szarlotka na ciepło podana z lodami waniliowymi i płatkami migdałów. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .